loader image

Green House

Rreth nesh

Krijojmë zgjidhje nga staf profesional

Ne jemi kompani e përpunimit të drurit që ofrojmë koncept të ri dhe inovativ në prodhimin e shtëpive të parafabrikuara prej druri me cilësi të lartë për tregun vendas dhe ndërkombëtar. Dizajni i shtëpive është i personalizueshëm kështu që ofron modele të shumta dhe të adaptueshme shtëpish me dizajne të bukura, qofshin ato moderne apo klasike.

Çmime te arsyeshme

Ne prodhojmë shtëpi për të përmbushur nevojat e të gjithë njerëzve dhe i ofrojmë ato me çmime të përballueshme dhe të drejta

Dizajne ekskluzive

Përzierja e imagjinatës, përvojës dhe profesionalizmit është sekreti i dizajnit tonë!

Ekip profesional

Ne jemi krenarë për ekipin tonë ambicioz, profesional dhe gjithmonë në zhvillim!

Si punojmë ne

3 hapa të thjeshtë për të pasur shtëpi të parafabrikuara prej druri

Shtëpia juaj, angazhimi jonë!

01

Ne bisedojmë se bashku

Në këtë fazë ne analizojmë të gjithë faktorët përkatës dhe kryejmë studime fizibiliteti nga arkitektët dhe inxhinierët tanë
02

Ne
Prodhojmë

Në këtë fazë e gjithë shtëpia prodhohet duke përdorur materiale të cilësisë së lartë dhe pajisje të standardit të lartë.
03

Ne
Montojmë

Në këtë fazë shtëpia montohet, i gjithë transporti i pjesëve të prodhuara bëhet nga ne

Projektet tona

Eksploroni modelet tona të shtëpive

Eksploroni projektet e përfunduara nga disa nga klientët tanë dhe shikoni se si ata krijuan shtëpinë e tyre të ëndrrave prej druri.

Pse te na zgjidhni ne

Ne punojmë me një standard jashtëzakonisht të lartë për kënaqësinë e klientit.

Shërbim i plotë

Nuk jeni i sigurt se ku të filloni? Ne do t'ju ndihmojmë të realizoni idetë dhe dëshirat tuaja për shtëpinë tuaj të re

Partneret

Në të gjitha aspektet e biznesit tonë, ne i shohim partnerët tanë si një pjesë të rëndësishme të biznesit tonë

Integriteti

Marrëdhëniet e çojnë biznesin përpara dhe integriteti ynë formon themelin e marrëdhënieve tona.

Video promovuese

Sigurimi
i eksperiencës
prej
prodhimit
deri ne montim

Shikoje videon per te zbuluar sekretin!

Play Video

Tako ekipin tonë

Mendjet kreative gjithmonë mendojnë diçka

Visar Rexhepaj
Co-Founder & CEO

visar@greenhouse.immo

Nazmi Mehmetaj
Co-Founder & Sales Director

nazmi@greenhouse.immo

Yllnora Hadergjonaj
Architect

yllnora@greenhouse.immo

Atdhe Rexhaj
Architect

atdhe@greenhouse.immo

Fitore Kelmendi
Coordinator

admin@greenhouse.immo

Enise Hasanaj
IT Programming

enise@greenhouse.immo

Edonisa Osmanaj
Architect

edonisa@greenhouse.immo

Marigona Haxhijaj
Architect

marigona@greenhouse.immo

Cilësia e punës

Fazat që kaluam me krenari dhe na dergojnë përpara

5 +
Vite ne biznes
1 +
Zyret
10 +
Bashkpuntorë
100 +
Projekte te përfunduara
0
Vitet garanci

Cakto konsultë falas

Caktoni një konsultë falas

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare