loader image

Green House

Kontaktet tona

Kontaktoni me ne

Kontaktoni për të diskutuar nevojat tuaja sot. Ju lutemi na telefononi, na dërgoni një email ose plotësoni formularin e kontaktit dhe ne do t'ju përgjigjemi.

Numri i telefonit

+38345445730
+41792250176

Klikoni në ikonën për të kontaktuar drejtpërdrejt!

Emaili

info@greenhouse.immo

Lokacioni

Rruga Rozhajes,Radac
Kosova, 30000

E hënë-E Premte

E hënë-E premte: 07:00-16:00
E shtunë:Mbyllur
E diele:Mbyllur

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare