loader image

Green House

Historia jonë

Ne jemi kompani e përpunimit të drurit që ofrojmë koncept të ri dhe inovativ në prodhimin e shtëpive të parafabrikuara prej druri miqësore me mjedisin dhe me cilësi të lartë për tregun vendas dhe ndërkombëtar.

Dizajni i shtëpive është i personalizueshëm kështu që ofron modele të shumta dhe të adaptueshme shtëpish me dizajne të bukura, që mund të jenë shtëpi moderne ose klasike. Kompania ofron një garanci 10-vjeçare për cilësinë e produkteve të saj dhe në përputhje me praktikat më të mira të ndërtimit.

Kompania i kryen aktivitetet e saj prodhuese në fabrikën e vendosur në fshatin Radac përgjatë rrugës kryesore nga Peja për në Mal të Zi. Fabrika kryesore është ndërtuar në vitin 2015 ndërsa një aneks është shtuar në vitin 2019. Fabrika posedon rreth 2800 m² të organizuara kryesisht për proceset e prodhimit ku ndodhen makineritë dhe pajisjet e përpunimit të drurit. 

 

Nga ne tek ju, klienti ynë!

Vlerat tona janë:

Ne jemi një kompani e specializuar në prodhimin e shtëpive të parafabrikuara prej druri. Shtëpitë tona janë ndërtuar me materiale të cilësisë së lartë dhe janë të dizajnuara që të jenë të qëndrueshme dhe estetike. Në kompaninë tonë, ne jemi shumë krenarë për punën tonë dhe jemi të përkushtuar për t'u ofruar klientëve tanë produktet dhe shërbimet më të mira të mundshme. Ne e kuptojmë se shtëpia juaj është një investim i rëndësishëm dhe ne duam të sigurojmë që ju të jeni plotësisht të kënaqur me blerjen tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një kabinë të vogël apo një shtëpi të madhe familjare, ne kemi një gamë të gjerë dizajnesh dhe stilesh për të zgjedhur. Ekipi ynë i ekspertëve është gjithmonë i disponueshëm për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të keni dhe për t'ju ndihmuar të zgjidhni shtëpinë e përsosur për nevojat tuaja. Faleminderit që keni marrë parasysh kompaninë tonë për nevojat tuaja për ndërtimin e shtëpive. Mezi presim të punojmë me ju dhe t'ju ndihmojmë të krijoni shtëpinë e ëndrrave tuaja.

NJË EKSPERIENCE PËR ÇDO KLIENT

PRODUKTET E BËRË ME KUJDES

CILESI PA KOMPROMISE

VEMENDJE NE DETAJE

Partneret tonë

Te certifikuar nga

Kjo faqe interneti, Greenhouse.Immo është krijuar dhe mirëmbajtur me mbështetjen financiare të Bashkimit Evropian. Përmbajtja e tij është përgjegjësia e vetme e Green House dhe nuk pasqyron domosdoshmërisht pikëpamjet e Bashkimit Evropian.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare